L 130 x 130 x 14 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis
Vienāda leņķa tēraudam ir divas vienāda garuma kājas, kas savienojas 90-grādu leņķī, veidojot "L" formu. Abas kājas sauc par "spārniem" vai "atlokiem", un līnija, kur tās saskaras, ir "sakne". GNEE ir profesionāls tērauda ārējās tirdzniecības uzņēmums, kas dibināts 16 gadus. Mums ir profesionāla komanda, un mēs varam nodrošināt jums vislabāko servisu.
| Apzīmējums | G | H=B | t | r1 | r2 | Sekciju laukums mm²x10m² |
| L 130 x 130 x 14 | 27,2 | 130 | 14 | 14 | 7,0 | 34,7 |
L 130 x 130 x 14 karsti velmēta tērauda vienāda leņķa kāju izstrādājums Ievads:
| Produktu nosaukums | L 130 x 130 x 14 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis |
| Standarta | ASTM AISI JIS DNS GB utt |
| Tips | Vienlīdzīgi vai nevienlīdzīgi |
| Izmērs | 20mm*20mm--300mm*300mm vai klienta prasība |
| Biezums | 2,5 mm--30mm vai klienta prasība |
| Garums | 3 m-12 m vai pielāgots |
| Virsma | Cinkots/nerūsējošais tērauds/oglekļa tērauds |
| Tehnika | Auksti velmēts/karsti iegremdēts |
| Tērauda pakāpe | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 303, l, 3,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L vai klienta prasība |
| Piegāde | 5-15 dienas |
| Iepakojums | Var tikt nodrošināts arī Tandard Seaway iepakojums, koka futrālis |
| MOQ | 1 tonna |
| Maksājuma nosacījumi | 30 procenti TT plus 70 procenti atlikums |
| Tolerance | ±1 procents |
| Iekraušanas osta | Ķīna jebkura osta |
| Pārbaude | Katram sūtījumam tiks izsniegts rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. |

Par mums:
Sadarbojoties ar GNEE, jūs iegūstat uzticamu sabiedroto tērauda ārējās tirdzniecības arēnā. Sazinieties ar mums pa [kontaktinformācija], lai izpētītu, kā mēs varam sadarboties un īstenot jūsu tērauda projektus. Izbaudiet atšķirību, strādājot ar uzņēmumu, kas apvieno tradīcijas ar inovācijām, godīgumu ar zināšanām – izbaudiet GNEE priekšrocības.

Komandas prezentācija:

BUJ:
J: Vai esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam ražotāji. Mums ir sava rūpnīca un savs uzņēmums. Es ticu, ka mēs būsim
jums piemērotākais piegādātājs.
A: Noliktavā esošajiem produktiem mēs to varam nosūtīt 7 dienu laikā pēc depozīta saņemšanas. Klienta pasūtījuma izgatavošanas laiks ir 15-30 darbadienas pēc depozīta saņemšanas.
Populāri tagi: l 130 x 130 x 14 karsti velmēts tērauds vienāds kājas leņķis, Ķīna l 130 x 130 x 14 karsti velmēts tērauds vienāds kājas leņķis ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


