L 180 x 180 x 13 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis
Karsti velmēts vienāda leņķa tērauds ir tērauda konstrukcijas izstrādājums, ko parasti izmanto celtniecībā, ražošanā un dažādos rūpnieciskos lietojumos. To veido, augstā temperatūrā velmējot tērauda gabalu, kas parasti ir “L” formā ar 90-grādu leņķiem abās pusēs. Šis karstās velmēšanas process piešķir tēraudam īpašus izmērus, gludu virsmas apdari un uzlabotas mehāniskās īpašības.
| Apzīmējums | G | H=B | t | r1 | r2 | Sekciju laukums mm²x10m² |
| L 180 x 180 x 13 | 35,7 | 180 | 13 | 18 | 9,0 | 45,5 |
L 180 x 180 x 13 Karsti velmēts tērauds ar vienādu kāju leņķi Ievads:
| Produktu nosaukums | L 180 x 180 x 13 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis |
| Standarta | ASTM AISI JIS DNS GB utt |
| Tips | Vienlīdzīgi vai nevienlīdzīgi |
| Izmērs | 20mm*20mm--300mm*300mm vai klienta prasība |
| Biezums | 2,5 mm--30mm vai klienta prasība |
| Garums | 3 m-12 m vai pielāgots |
| Virsma | Cinkots/nerūsējošais tērauds/oglekļa tērauds |
| Tehnika | Auksti velmēts/karsti iegremdēts |
| Tērauda pakāpe | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 303, l, 3,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L vai klienta prasība |
| Piegāde | 5-15 dienas |
| Iepakojums | Var tikt nodrošināts arī Tandard Seaway iepakojums, koka futrālis |
| MOQ | 1 tonna |
| Maksājuma nosacījumi | 30 procenti TT plus 70 procenti atlikums |
| Tolerance | ±1 procents |
| Iekraušanas osta | Ķīna jebkura osta |
| Pārbaude | Katram sūtījumam tiks izsniegts rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. |

Par mums:
GNEE lepojas ar iespaidīgu portfeli, kas ietver daudzveidīgu tērauda izstrādājumu klāstu, kas ir piemērots dažādām nozarēm un lietojumiem. No strukturālajiem un leģētajiem tēraudiem līdz nerūsējošajam tēraudam un specializētiem variantiem mēs piedāvājam plašu izvēli, lai apmierinātu mūsu klientu īpašās vajadzības.

Komandas prezentācija:

FAQ:
J: Vai esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam ražotāji. Mums ir sava rūpnīca un savs uzņēmums. Es ticu, ka mēs būsim
jums piemērotākais piegādātājs.
A: 1. Mēs saglabājam labu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu, lai nodrošinātu mūsu klientu labumu;
2. Mēs cienām katru klientu kā savu draugu, un mēs patiesi veicam uzņēmējdarbību un draudzējamies ar viņiem neatkarīgi no tā, no kurienes viņi nāk.
Populāri tagi: l 180 x 180 x 13 karsti velmēts tērauds vienāds kājas leņķis, Ķīna l 180 x 180 x 13 karsti velmēts tērauds vienāds kājas leņķis ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


