L 180 x 180 x 20 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis
Karsti velmēts vienāda leņķa tērauds ir tērauda konstrukcijas izstrādājums, ko parasti izmanto celtniecībā, inženierzinātnēs un dažādos rūpnieciskos lietojumos. To ražo, izmantojot ražošanas procesu, ko sauc par karsto velmēšanu, kas ietver metāla sagataves vai plātnes karsēšanu līdz augstām temperatūrām un pēc tam izlaižot to caur virkni rullīšu, lai veidotu to vēlamajā profilā.
| Apzīmējums | G | H=B | t | r1 | r2 | Sekciju laukums mm²x10m² |
| L 180 x 180 x 20 | 53,7 | 180 | 20 | 18 | 9,0 | 68,3 |
L 180 x 180 x 20 Karsti velmēts tērauds ar vienādu kāju leņķi Ievads:
| Produktu nosaukums | L 180 x 180 x 20 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis |
| Standarta | ASTM AISI JIS DNS GB utt |
| Tips | Vienlīdzīgi vai nevienlīdzīgi |
| Izmērs | 20mm*20mm--300mm*300mm vai klienta prasība |
| Biezums | 2,5 mm--30mm vai klienta prasība |
| Garums | 3 m-12 m vai pielāgots |
| Virsma | Cinkots/nerūsējošais tērauds/oglekļa tērauds |
| Tehnika | Auksti velmēts/karsti iegremdēts |
| Tērauda pakāpe | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 303, l, 3,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L vai klienta prasība |
| Piegāde | 5-15 dienas |
| Iepakojums | Var tikt nodrošināts arī Tandard Seaway iepakojums, koka futrālis |
| MOQ | 1 tonna |
| Maksājuma nosacījumi | 30 procenti TT plus 70 procenti atlikums |
| Tolerance | ±1 procents |
| Iekraušanas osta | Ķīna jebkura osta |
| Pārbaude | Katram sūtījumam tiks izsniegts rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. |

Par mums:
Uzņēmumā GNEE kvalitāte nav apspriežama. Mēs rūpīgi pārbaudām un sadarbojamies ar ražotājiem, kuri ievēro augstākos nozares standartus, nodrošinot, ka katrs produkts, kas tiek atstāts no mūsu ražotnēm, ir augstākās kvalitātes. Mūsu uzticība kvalitātei pārsniedz produkta specifikācijas — tas ir solījums mūsu klientiem, ka viņi saņems tērauda izstrādājumus, kas izceļas ar izturību, veiktspēju un drošību.

Komandas prezentācija:

BUJ:
J: Vai esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam ražotāji. Mums ir sava rūpnīca un savs uzņēmums. Es ticu, ka mēs būsim
jums piemērotākais piegādātājs.
A: Mēs nodrošinām visu mūžu tiešsaistes atbalstu, izmantojot Whatsapp/ Skype/Wechat/e-pastu. Jebkura problēma pēc piegādes, mēs piedāvāsim jums piezvanīt jebkurā laikā.
Populāri tagi: l 180 x 180 x 20 karsti velmēta tērauda vienāds kājas leņķis, Ķīna l 180 x 180 x 20 karsti velmēta tērauda vienāds kājas leņķis ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


