L 200 x 200 x 18 karsti velmēts tērauds vienāds kāju leņķis
Karstā velmētā vienāda leņķa tērauda īpašības ir atkarīgas no specifiskā izmantotā tērauda veida un tā sastāva. Parasti tas piedāvā labu izturību, elastību un metināmību. Ir svarīgi atzīmēt, ka karstā ritēšana var izraisīt rupju virsmas tekstūru, un, ja vēlama ir vienmērīgāka virsma, varētu būt nepieciešama turpmāka apstrāde vai apdare.
| Norīkojums | G | H=B | t | r1 | r2 | Sekciju laukums mm²x10m² |
| L 200 x 200 x 18 | 54,2 | 200 | 18 | 18 | 9,0 | 69,1 |
L 200 x 200 x 18 karstā velmētā tērauda vienāds kāju leņķa produkts Ievads:
| Produktu nosaukums | L 200 x 200 x 18 karsti velmēts tērauds vienāds kāju leņķis |
| Standarta | ASTM AISI JIS DNS GB utt. |
| Ierakstīt | Vienāds vai nevienlīdzīgs |
| Lielums | 20mm*20mm --300 mm*300 mm vai klienta prasība |
| Biezums | 2,5 mm --30 mm vai klienta prasība |
| Garums | 3m -12 m vai pielāgots |
| Virsma | Cinkots/ nerūsējošais tērauds/ oglekļa tērauds |
| Tehnika | Auksti ripots/karsts iemērc |
| Tērauda pakāpe | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410, 317L, 321,310S 309S, 410, 410, 317L, 321,310S 309S 309S, 410, 410, 317L, 321,310SS 309S 309S, 310, 410, 430, 431, 440A, 904L vai klienta prasība |
| Piegāde | 5-15 dienas |
| Iesaiņojums | Var nodrošināt arī tandard Seaway iesaiņojumu, koka korpusu |
| Mokas | 1 tonnas |
| Maksājuma noteikumi | 30% tt +70% bilance |
| Tolerance | ±1% |
| Iekraušanas ports | Ķīna jebkura osta |
| Pārbaude | Par katru sūtījumu tiks izsniegts rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. |

Par mums:
Mūsu panākumu centrā ir dziļi iesakņojusies saistība ar mūsu klientiem. Mēs prioritizējam ilgstošas partnerības veidošanu, pamatojoties uz caurspīdīgumu, integritāti un atklātu komunikāciju. Mūsu specializētie kontu pārvaldnieki cieši sadarbojas ar klientiem, lai izprastu viņu unikālās prasības un piedāvātu pielāgotus risinājumus, kas veicina izaugsmi un panākumus.

Komandas prezentācija:

Bieži uzdotie jautājumi:
J: Vai jūs esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam ražotāji. Mums ir sava rūpnīca un savs uzņēmums. Es uzskatu, ka mēs būsim
Vispiemērotākais piegādātājs jums.
A: Mēs varam piegādāt metāla materiālu un produktu veidus, kā arī mēs varam sniegt citus procesa pakalpojumus.
Populāri tagi: L 200 x 200 x 18 Karsti velmēts tērauds vienāds kāju leņķis, Ķīna L 200 x 200 x 18 karstā velmēta tērauda vienāds kāju leņķa ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


