L 250 x 250 x 20 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis
Karsti velmēts vienāda leņķa tērauds ir strukturālā tērauda izstrādājuma veids, ko parasti izmanto celtniecībā un rūpniecībā. To ražo, izmantojot procesu, ko sauc par karsto velmēšanu, kas ietver metāla sagataves vai plātnes karsēšanu līdz augstām temperatūrām un pēc tam izlaižot to caur virkni veltņu, lai veidotu to vēlamajā šķērsgriezuma profilā.
| Apzīmējums | G | H=B | t | r1 | r2 | Sekciju laukums mm²x10m² |
| L 250 x 250 x 20 | 75,6 | 200 | 20 | 18 | 9,0 | 96,3 |
L 250 x 250 x 20 karsti velmēta tērauda vienāda leņķa kāju izstrādājums Ievads:
| Produktu nosaukums | L 250 x 250 x 20 karsti velmēts tērauds, vienāds kājas leņķis |
| Standarta | ASTM AISI JIS DNS GB utt |
| Tips | Vienlīdzīgi vai nevienlīdzīgi |
| Izmērs | 20mm*20mm--300mm*300mm vai klienta prasība |
| Biezums | 2,5 mm--30mm vai klienta prasība |
| Garums | 3 m-12 m vai pielāgots |
| Virsma | Cinkots/nerūsējošais tērauds/oglekļa tērauds |
| Tehnika | Auksti velmēts/karsti iegremdēts |
| Tērauda pakāpe | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, Q235 Q345 ST35 ST52 S355 E355 A36,201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 303, 304, 304L, 303, l, 3,3,1 21 310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L vai klienta prasība |
| Piegāde | 5-15 dienas |
| Iepakojums | Var tikt nodrošināts arī Tandard Seaway iepakojums, koka futrālis |
| MOQ | 1 tonna |
| Maksājuma nosacījumi | 30 procenti TT plus 70 procenti atlikums |
| Tolerance | ±1 procents |
| Iekraušanas osta | Ķīna jebkura osta |
| Pārbaude | Katram sūtījumam tiks izsniegts rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. |

Par mums:
Uzņēmumā GNEE mūsu klienti ir visa mūsu darbības pamatā. Mēs ticam ilgstošu partnerattiecību veidošanai, izprotot mūsu klientu unikālās prasības un pielāgojot mūsu risinājumus viņu īpašajām vajadzībām. Mūsu īpašie kontu pārvaldnieki sniedz personalizētu palīdzību, nodrošinot, ka katrs darījums norit gludi un bez problēmām.

Komandas prezentācija:

BUJ:
J: Vai esat ražotājs?
A: Jā, mēs esam ražotāji. Mums ir sava rūpnīca un savs uzņēmums. Es ticu, ka mēs būsim
jums piemērotākais piegādātājs.
A: Jā, mēs varētu nodrošināt bezmaksas paraugus ar nosacījumu, ka tie ir pieejami noliktavās, tomēr transportēšanas maksu sedz pircējs.
Populāri tagi: l 250 x 250 x 20 karsti velmēta tērauda vienāds kājas leņķis, Ķīna l 250 x 250 x 20 karsti velmēta tērauda vienāds kājas leņķis ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


