100 x 75 x 12 tērauda leņķa dzelzs
Leņķa dzelzs parasti ir izgatavots no tērauda vai citiem metāliem, un to veido, saliekot plakanu metāla loksni 90-grādu leņķī visā tās garumā. Tā rezultātā veidojas divas kājas, kas ir perpendikulāras viena otrai, veidojot L formu. Kāju izmērs un metāla biezums var atšķirties, ļaujot izmantot leņķa gludekļus dažādām nestspējai.
| 100 x 75 x 12 tērauda leņķa dzelzs SPECIFIKĀCIJA | |
|---|---|
| sadaļa | 100 x 75 x 12 RSA |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Biezums | 12 mm |
100 x 75 x 12 Tērauda leņķa dzelzs izstrādājums Ievads
| Produkta nosaukums | 100 x 75 x 12 tērauda leņķa dzelzs |
| Standarta | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN utt. |
| Specifikācija |
Vienāds leņķis |
|
Nevienlīdzīgs leņķis |
|
| Tehnika | Metināts, karsti velmēts, cinkots |
| Pieteikums | plaši izmanto dažādās arhitektūras un inženiertehniskajās konstrukcijās, piemēram a.) sijas, tilti, kuģis; b.) pārraides tornis, reakcijas tornis; c.) pacelšanas transportēšanas tehnika; d.) rūpnieciskā krāsns; e.)konteinera rāmis, noliktavas preču plaukti utt |
| Maksājuma nosacījumi | 30 procentu depozīts no T/T un 70 procentu atlikums pret T/T B/L kopiju, neatsaucami 100 procenti L/C pēc skata. |
| Iepakojuma detaļas | saskaņā ar standarta kuģošanas paketi vai klienta prasībām |

Par mums:
GNEE, kas dibināta 2008. gadā, ir konsekventi pierādījusi savu pieredzi un iemaņas sarežģītajā tērauda ārējās tirdzniecības pasaulē. Ar plašu un daudzveidīgu tērauda izstrādājumu portfeli mēs apkalpojam plašu nozaru klāstu, tostarp būvniecību, ražošanu, infrastruktūras attīstību un daudz ko citu.

Klientu apmeklējums:

BUJ:
1, Kāds ir jūsu laiks, lai izveidotu paraugu?
Parasti parauga izgatavošana prasīs 1–3 dienas.
2, kāds ir jūsu MOQ?
Parasti 1-3 tonnas
3, kāds ir jūsu piegādes laiks?
Krājumiem mēs varam nosūtīt preces uz iekraušanas ostu 7 dienu laikā pēc jūsu depozīta saņemšanas.
Ražošanas periodam parasti ir vajadzīgas aptuveni 15 dienas{1}} dienas pēc depozīta saņemšanas.
Populāri tagi: 100 x 75 x 12 tērauda leņķa dzelzs, Ķīna 100 x 75 x 12 tērauda leņķa dzelzs ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


