S355G 5+ M tērauda channe
S355G 5+ M tērauds ir augstas stiprības metināts tērauda konstrukcijas materiāls jūras un kuģu konstrukcijām. Tā ķīmiskā sastāva un mehāniskās īpašības atbilst attiecīgajiem starptautiskajiem standartiem, un tam ir laba izturība, izturība un izturība pret koroziju.
S355G 5+ M tērauda channe produkts Ievads:
| Produkta nosaukums | S355G 5+ M tērauda channe |
| Standarta | ASTM, JIS, DIN EN10025, GB |
| Pakāpe | Q235B Q345B Q420C Q460C SS400 SS540 S235 S275 S355 A36 A572 G50 G60 utt. |
| Augstums | 50-400 mm vai kā jūsu prasības |
| Platums | 37-102 mm vai kā jūsu prasības |
| Biezums | 4. 5-12. 5mm vai kā jūsu prasības |
| Garums | 6m -12 m, pielāgots |
| Materiāls | Oglekļa un sakausējuma tērauds |
| Tehnika | Karsts rullēts vai auksts ripots |
| Pieteikums | Ēku būvniecības inženierija, celtniecības struktūra, universālā kolonna |
| Mokas | 1 tonna |
| Transporta pakete | Standarta jūras eksporta iepakojums vai pēc nepieciešamības |
| Maksājuma noteikumi | T/T,L/C |
| Iekraušanas ports | Tianjin/Qingdao/Šanhajas osta |

S355G 5+ M tērauds ir parasti lietota zemas sakausējuma augstas stiprības jūras konstrukcijas tērauda plāksne ar lieliskām mehāniskām īpašībām un izturību pret koroziju. Tam ir plašs tirgus pielietojumu klāsts jūras inženierijas, kuģu būves, dziļūdens naftas un gāzes attīstības jomā utt.

Komandas prezentācija:

FAQ:
A: Jā, mēs varam veikt ražošanu, pamatojoties uz jūsu zīmējumiem un ar jūsu logotipu, arī tāpēc, ka mums ir ļoti spēcīga dizaina un attīstības komanda, tāpēc Feedblack ir ļoti labs pielāgotam produktam.
J: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: parasti divi maksājuma termiņš jauniem klientiem
1) 30% t/t kā depozīts, 70% atlikums pret B/L kopiju.
2) 100% neatsaucams l/c redzeslokā.
3) Ja jums ir nepieciešami citi termini, lūdzu, sazinieties arī ar mums, mēs centīsimies visu iespējamo.
J: Kā ar paraugiem? Vai tas ir bez maksas par papildu maksu?
A: Jā, mēs vēlamies pirms pasūtījuma iespraust paraugus, ja paraugi no krājumiem būs bezmaksas, ja Sampies no jaunas produkcijas, mēs iekasēsim saprātīgas izmaksas, bet šī summa tiks atskaitīta no jūsu Filst pasūtījuma rēķina.
Populāri tagi: S355G 5+ M S355G10 Steel Channe, China S355G 5+ M S355G10 tērauda channe ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


