HE600B H profila tērauds
H formas tērauda sijas parasti iedala divos veidos: HEA (Eiropas plato atloku sijas) un HEB (Eiropas plato atloku kolonnas). HEA sijām ir salīdzinoši plati atloki, un tās parasti izmanto kā sijas, savukārt HEB kolonnām ir šaurāki atloki, un tās bieži izmanto kā kolonnas konstrukcijās.
| Apzīmējums | Vienības svars (kg/m) | Standarta šķērsgriezuma izmērs (mm) | Sekciju laukums (cm²) | |||||
| W | H | B | t1 | t2 | r | A | ||
| HE600 | AA | 129 | 571.0 | 300.0 | 12.0 | 15.5 | 27.0 | 164.1 |
| A | 178 | 590.0 | 300.0 | 13.0 | 25.0 | 27.0 | 226.5 | |
| B | 212 | 600.0 | 300.0 | 15.5 | 30.0 | 27.0 | 270.0 | |
| M | 286 | 620.0 | 305.0 | 21.0 | 40.0 | 27.0 | 363.7 | |
HE600B H profila tērauda izstrādājums Ievads:
| Produkti | HE600B H profila tērauds |
| Cits Vārds | Karsti velmēts vieglais tērauds I sija, I sija, tērauda sija, sija |
| Standarta | JIS,GB,EN ,ASTM,DIN,AISI,BS |
| Novērtējums | Q235, Q345, SS400, SS490, S235/S275, A36, A992 utt |
| Garums | 6-12m, vai pēc vajadzības. |
| Atloka biezums | 8mm-64mm vai pēc vajadzības. |
| Atloka platums | 50-400mm vai pēc vajadzības. |
| Tīmekļa biezums | 8-45mm vai pēc vajadzības. |
| Tīmekļa platums | 100 mm-900mm vai pēc vajadzības. |
| Virsmas apstrāde | Cinkota, pārklāta vai pielāgota |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Maksājuma nosacījumi | L/C,T/T |
| Cenu nosacījumi | EXW, FOB, CIF, CFR |
| Mērs | Pēc faktiskā svara |
| MOQ | 1 tonna vai pēc vajadzības. |
| Piegādes laiks | 3-5 dienas vai atbilstoši faktiskajai situācijai |
| Pieteikums | Mehāniskā un ražošana, tērauda konstrukcija, kuģu būve, tilta panelis, tilta balsts, piestātne utt. |

Par mums:
GNEE ir slavens un izveidots uzņēmums ar vairāk nekā 16 gadu īpašu pieredzi tērauda nozarē. Kā vadošais tirgus dalībnieks GNEE ir nostiprinājis savu reputāciju, nodrošinot augstas kvalitātes tērauda izstrādājumus un risinājumus dažādām nozarēm un klientiem visā pasaulē.

Komandas prezentācija:

FAQ:
J. Ja man ir nepieciešams paraugs, vai jūs varētu atbalstīt?
A. Mēs varam nodrošināt jums bezmaksas paraugus, lai pārbaudītu mūsu kvalitāti, taču piegādes maksa ir jāmaksā mūsu klientam, un mēs novērtējam, ka tas var nosūtīt mums savu International Express kontu kravas savākšanai.
J. Kā jūs iekasējat pelējuma maksas?
A. Gadījumā, ja jūsu pasūtījumam ir jāatver jaunas veidnes, taču veidņu maksa tiks atmaksāta klientiem, kad jūsu pasūtījuma daudzums sasniegs noteiktu summu.
Populāri tagi: he600b h profila tērauds, Ķīna he600b h profila tērauda ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


