GNE grupas biroja vide
ASME / ASTM Augstas stiprības zems leģētā tērauds
Augstas stiprības zema leģētā tērauda produkta ievads
ASME augstas stiprības zems leģētā tērauds (HSLA) ir leģētā tērauds, kam ir labākas mehāniskās īpašības vai lielāka izturība pret koroziju nekā oglekļa tērauds. HSLA tēraudi atšķiras no citiem tēraudiem ar to, ka tie nav paredzēti, lai atbilstu noteiktajam ķīmiskajam sastāvam, bet gan lai atbilstu īpašām mehāniskām īpašībām.
Augstai stiepes tēraudam ir oglekļa saturs starp {{0}}. 0 5 un 0,25%, lai saglabātu formējamību un metināmību. Citi leģējošie elementi ietver līdz 2,0% mangāna un mazāku vara, niķeļa, niobija, slāpekļa, vanādija, hroma, molibdēna, titāna, kalcija, retzemju elementu vai cirkonija daudzumu.
Šie elementi uztur un palielina materiāla stiprumu, uzlabojot graudu lielumu, un to ražas stiprums svārstās no 250-590 MPA (36, 000-86, {000 psi). Tā kā tā ir augstāka izturība un izturība, HSLA parasti ir nepieciešams par 25 līdz 30 procentiem vairāk enerģijas, lai veidotos nekā oglekļa tērauds.
GNEE var nodrošināt amerikāņu standarta A572, A633, A514, A710 un vairāk zemas sakausējuma augstas stiprības tēraudu.
Augstas stiprības zema sakausējuma HSLA tērauda produkta informācija
| Produkta nosaukums | Augstas stiprības zema leģētā tērauda plāksne |
| Garums | 1m -12 m vai pēc nepieciešamības |
| Platums | 1m -3 m vai pēc nepieciešamības |
| Biezums | 8mm -150 mm vai pēc nepieciešamības |
| Standarta | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, JIS, SUS, EN utt. |
| Tehnika | Karsts rullēts |
| Virsmas apstrāde | Tīrs, spridzināšana un gleznošana atbilstoši klienta prasībām |
| Biezuma tolerance | ± 0. 1mm |
| Pieteikums | To galvenokārt izmanto, lai izgatavotu strukturālas detaļas, piemēram, automašīnas siju, staru, transmisijas vārpstu un auto šasijas detaļas, kas var samazināt detaļu svaru. |
| Sūtījuma laiks | 15-30 darba dienās pēc depozīta vai l/c saņemšanas |
| Eksporta iesaiņošana | Ūdensnecaurlaidīgs papīrs un tērauda sloksne ir iesaiņota. Standarta eksporta jūrniecības pakete.Suit visa veida transportam vai pēc nepieciešamības |
augstas stiprības tērauda produktu attēls

Gnee grupas komandas foto
Gnee ir profesionāla tehniskā komanda. Mums ir ne tikai gadu desmitiem ilga darba pieredze tērauda rūpniecībā, bet arī dziļa un skaidra izpratne par galveno tērauda rūpnīcu tehnisko stāvokli un ražošanas statusu Ķīnā.
Izmantojot savu efektīvo regulatīvo sistēmu un profesionālo pieredzi, mēs sniedzam efektīvus un pārdomātus pakalpojumus saviem globālajiem klientiem. Mēs patiesi ceram būt jūsu ķīniešu piegādātājs un partneris.

Gnee grupas klienti apmeklē

Ja jums ir vairāk vajadzību un jautājumu par ASME / ASTM augstas stiprības zemu sakausējumu tēraudu, lūdzu, sazinieties ar mums!
Populāri tagi: ASME / ASTM Augstas stiprības zems leģētais tērauds, Ķīna ASME / ASTM Augstas stiprības zema leģētā tērauda ražotāji, piegādātāji, rūpnīca




