GNE grupas biroja vide
ASTM / ASME standarta spiediena tvertne
Katlu plāksnes produkta ievads
ASME katlu un spiediena asinsvadu kods (BPVC) ir Amerikas mehānisko inženieru biedrības (ASME) standarts, kas regulē katlu un spiediena tvertņu projektēšanu un uzbūvi.
Kuģu tēraudi ir liela tēraudu grupa ar specializētām kompozīcijām un īpašībām. To galvenokārt izmanto, lai izgatavotu spiediena tvertni, lai izmantotu temperatūru, dažādu izturību pret koroziju jāizvēlas ar konteinera materiālu, nav vienāds.
Trauku tēraudu plaši izmanto naftas, ķīmiskajā, elektrostacijas, katlu un citās nozarēs, ko izmanto reaktoru, siltummaiņu, separatoru, lodīšu tvertņu, naftas un gāzes cisternu, sašķidrinātu gāzes tvertņu, kodolenerģijas reaktoru, spiediena apvalka, katlu daiļlaužu ražo čaumalas un citi aprīkojums un komponenti.
spiediena tvertnes tērauda plāksnes produkta informācija
| Produkta nosaukums | Spiediena tvertņu plāksne |
| Garums | 1m -14 m vai pēc nepieciešamības |
| Platums | 1000mm -4000 mm vai pēc nepieciešamības |
| Biezums | 8mm -150 mm vai pēc nepieciešamības |
| Standarta | Asme, astm |
| ASTM/ASME |
A516/A516M, A515/A515M, A537/A537M, A204/A204M, A387/A387M, A299/A299M, A285/A285M, A533/A533M, A203/A203M, A302/A302M |
| Tehnika | Karsts rullēts/auksts ripots |
| Virsmas apstrāde | Melnums |
| Biezuma tolerance | ± 1 mm |
| Pieteikums | Nafta, ķīmiskā rūpniecība, elektrostacija, katls |
| Sūtījuma laiks | 15-20 darba dienās pēc depozīta vai l/c saņemšanas |
| Eksporta iesaiņošana | Ūdensnecaurlaidīgs papīrs un tērauda sloksne ir iesaiņota. |
| Standarta eksporta jūrniecības pakete.Suit visa veida transportam vai pēc nepieciešamības |
Tērauda katlu plāksnes produktu attēls

Gnee grupas komandas foto
Gnee Steel tika izveidots 2008. gadā. Uzņēmums ir uzvarējis vienbalsīgi no klientiem, izmantojot savu milzīgo inventāru, vispilnīgākās šķirnes, visstabilāko piegādi un savlaicīgāko piegādi. Ar augstas kvalitātes produktiem un labiem pakalpojumiem mūsu klienti ir visā pasaulē.
Stingra kvalitātes kontroles sistēma un perfekta pēcpārdošanas pakalpojumu sistēma ir galvenās problēmas, kurām mēs vienmēr pievēršam uzmanību, kas var garantēt un izsekot mūsu produktu kvalitātei no izejvielu iepirkuma, ražošanas procesa, gatavo produktu un pēcpārdošanas pakalpojumu aspektiem. Mēs varam sniegt pielāgotus pakalpojumus atbilstoši jūsu termināļa vajadzībām un ceram nodibināt ilgtermiņa un stabilas sadarbības attiecības ar jums.

Gnee grupas izstādes attēls

Gnee grupas klienti apmeklē

Ja jums ir vairāk vajadzību un jautājumu par ASTM / ASME standarta spiediena tvertni, lūdzu, sazinieties ar mums!
Populāri tagi: ASTM / ASME standarta spiediena tvertne, Ķīna ASTM / ASME standarta spiediena asinsvadu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca




